Rozhovor s obrancom Artmedie Jánom Ďuricom
 viac    diskusia

Ronaldo mesiac mimo

Do Škótska si idú po body

Víťazstvo z Porta dodalo futbalistom bratislavskej Artmedie odvahu, a ligová remíza so Žilinou aspoň nepokazila náladu.

Treťoligista privíta lídra Corgoň ligy

Slovenský pohár vo futbale dnes pokračuje troma prvými zápasmi štvrťfinále.

Buzek v Slovane skončil

Po dvanástich zápasoch v drese bratislavského Slovana sa s mužstvom úradujúceho majstra rozlúčil český obranca Petr Buzek.

Náš pohľad je nasmerovaný medzi elitu

Rozhovor so stredopoliarom MFK Košice Jozefom Majorošom

Učiteľ Adamec - žiak Marko 0:0

„No tak, čo budete na nás hrat, Karolko?“ „Len to, čo som sa od vás naučil, Jožko...“ Tak akosi vyzeralo vzájomné „rýpanie“ dvoch trénerov Jozefa Adamca a Karola Marka pred zápasom Trenčín - Trnava. (A prirodzene, že Adamcovu otázku treba čítať bez mäkčeňov).

Božok sa vytiahol, Bernady si zachytal

Jendriškove ďalšie dva góly i jeho agilita na hrote domáceho útoku určite stoja za povšimnutie, avšak v súboji Ružomberok - Púchov (3:1) zvlášť upútal domáci strednopoliar Miroslav Božok, ktorý hral s obrovskou chuťou.

Liga v číslach

Ballack sa musí rozhodnúť

Nemecký futbalista Michael Ballack sa v stredu rozhodne, či prijme lukratívnu štvorročnú zmluvu svojho zamestnávateľa Bayernu Mníchov.

Nedvěd sa vracia

Návratu bývalého kapitána Pavla Nedvěda do českej futbalovej reprezentácie už nič nebráni

Komanický trénerom Rimavskej Soboty

Zomrel Bohdan Benedik

Grigova víťazná premiéra

Tréner Stanislav Griga absolvoval cez víkend víťazný debut na lavičke pražskej Sparty.

Dubnica oskalpovala Inter

Po reprezentačnej prestávke v sobotu pokračovala futbalová Corgoň liga stretnutiami 13. kola.

Ako za čias spred desiatich rokov

Zdá sa, že úspechy slovenskej reprezentácie v prebiehajúcej kvalifikácii na MS v Nemecku i hlad Košičanov po dobrom futbale a v neposlednom rade aj rezký krok ich MFK na ceste medzi elitu vytvárajú v metropole východu naozajstný boom.

Báč má prvé víťazstvo

Stretnutiami 12. kola pokračovala cez víkend II. futbalová liga.

Griga sa tešil z víťazstva

Po troch prehrách a dlhých 34 dňoch bez víťazstva sa futbalová Sparta Praha opäť radovala, keď zdolala Blšany 5:2.

Žreb nám prisúdil Španielov!

Dnes je najlepší, zajtra ho ukameňujú... Rozhovor s trénerom futbalovej reprezentácie Dušanom Galisom

Španielsko sme chceli najmenej

Stavil sto eur, že dostaneme Španielov

ROZHOVOR s futbalistom SR Miroslavom Karhanom

Po reprezentačnej eufórii na Corgoň ligu

Po reprezentačnej prestávke, v ktorej Slovensko postúpilo do baráže MS 2006, čaká priaznivcov futbalu kompletné 13. kolo Corgoň ligy a 13. kolo II. ligy.

O čo sme požiadali, to nám zväz dal

Rozhovor s trénerom reprezentácie SR 19 Stanislavom Baranom

Slováci chcú v baráži Turecko

Slovenská reprezentácia už dnes spozná meno svojho súpera, s ktorým si to v novembrovom dvojzápase rozdá o účasť na MS 2006 v Nemecku.