Jelena dokičová

Prekliata astma

Neúčasť na ZOH v Turíne hrozí jednej z najväčších postáv alpského lyžovania prelomu tisícročí, Lassemu Kjusovi.

Katriňák je už v desiatke

Už do elitnej desiatky v kategórii motocyklov sa na 28. ročníku pretekov Rely Lisabon - Dakar prebojoval Jaroslav Katriňák.

Zuzulová na Medveďom vŕšku

Pred frenetickou kulisou sa pod umelým osvetlením na Medve-ďom vŕšku pri Záhrebe predstaví Veronika Zuzulová vo svojom štvrtom slalome Svetového pohára (SP).

Židek ôsmy v Bad Gasteine

Momenálne najúspešnejší slovenský reprezentant v snoubordingu Radoslav Židek obsadil vo finále pretekov Svetového pohára v krose v Bad Gasteine 8. miesto a získal ďalších 320 bodov do celkového hodnotenia.

Mesík do 2. kola nepostúpil

Nórsky skokan na lyžiach Lars Bystöl sa stal prekvapujúcim víťazom tretieho podujatia 54. ročníka Turné štyroch mostíkov v rakúskom Innsbrucku s celkovým ziskom 264,7 bodu.

Lekári zatiaľ tréning nedovolili

Rozhovor s brankárom Artmedie Jurajom Čobejom

Sľub Di Cania

Wolf chváli Borbélya

Tréner futbalistov 1. FC Kaiserslautern Wolfgang Wolf má veľké očakávania v súvislosti s novými posilami.

Cassano na štyri roky do Realu

Dlhšie avizovaný prestup talianskeho futbalového útočníka Antonia Cassana z rímskeho AS do Realu Madrid sa stal skutočnosťou.

Hetrik mu nebol súdený

Slovenský hokejový útočník Peter Fabuš obliekajúci dres Třinca mal v zápase českej najvyššej súťaže proti Karlovým Varom na dosah hetrik.

Zostali sme medzi elitou

Slovenská hokejová reprezentácia zvíťazila v skupine o záchranu na majstrovstvách sveta hokejistov do 20 rokov v kanadskom Vancouveri nad rovesníkmi z Nórska 4:3 (1:1, 2:2, 1:0).

Z darčeka bol vyhadzov

Slovenský hokejista Peter Misál, ktorý v aktuálnej sezóne oblieka dres poľského mužstva Dwory-Unia Osvienčim, dostal nepríjemný predvianočný darček.

Hantuchová už vo štvrťfinále

Daniela Hantuchová sa prebojovala už do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA ASB Classic v novozélandskom Aucklande (dotácia 145 000 dolárov).

Švédi prekvapujúco zaváhali

Tenisti Argentíny zvíťazili v druhom vystúpení v B-skupine Hopmanovho pohára miešaných tímov v austrálskom Perthe nad Nemeckom 2:1.

Hingisová: Súperky majú rešpekt

Martina Hingisová pokračuje vo víťaznom ťažení po návrate na tenisové kurty.

Trio Slovákov asistovalo

V šiestich nočných stretnu-tiach zámorskej hokejovej NHL sa bodovo presadila trojica Slovákov, každý z nich si na svoje konto pripísal jeden bod za asistenciu.

Jágrova vydarená bodka

Český hokejový krídelník Jaromír Jágr sa stal ofenzívnym hráčom mesiaca december v NHL a ukončil najlepším spôsobom vydarený rok.

Slováci, učte sa behať!

Traja slovenskí futbalisti, Zabavník, Hanek a Kóňa, ktorí prišli na testy do Sparty, behali neohrabane a k atletickému pohybu mali ďaleko.

Babka rozhodol v predĺžení

Hokejová ST Extraliga mala včera na programe tri zápasy 40. kola.

Katriňák sa stále zlepšuje, už je štrnásty

Katriňák sa opäť posunul

K.O.: Janda - Ahonen

Slovenský skokan na lyžiach Martin Mesík sa prebojoval do dnešnej hlavnej súťaže tretieho dielu Turné štyroch mostíkov v rakúskom Innsbrucku.

Holandsko a USA blízko finále

Americkí a holandskí tenisti vyhrali po dva zápasy na Hopmanovom pohári v Perthe a oba tímy sa tým priblížili k finále svetového šampionátu miešaných družstiev.

V jeden deň aj dva zápasy

Rozhovor s trénerom ŠK Slovan Jozefom Jankechom

Mintál 16. na svete

Fínsko a USA ďalšími semifinalistami

V semifinále majstrovstiev sveta hokejistov do 20 rokov sa stretne Kanada s Fínskom a Rusko s reprezentáciou USA.