14. novembra 2017

Aguero skolaboval počas duelu s Nigériou a skončil v nemocnici

Argentínsky futbalista Sergio Agüero (uprostred) padá počas súboja o loptu v priateľskom futbalovom zápase Argentína - Nigéria v ruskom meste Krasnodar 14. novembra 2017. Foto: TASR/AP
Krasnodar 14. novembra (TASR) - Argentínsky futbalový útočník Sergio Aguero skolaboval cez polčas utorňajšieho prípravného zápasu s Nigériou a musel ísť na testy do nemocnice. Juhoameričania duel, ktorý sa hral v ruskom Krasnodare, prehrali 2:4.

Argentínska futbalová federácia (AFA) informovala, že útočník Manchestru City "odpadol a išiel do nemocnice na preventívne vyšetrenia".

Aguero zvýšil v 36. minúte duelu na 2:0, no Argentínčania, bez Lionela Messiho, tento náskok premrhali a po góloch Kelechiho Iheanacha, Briana Idowua a dvoch Alexa Iwobiho prekvapujúco prehrali. "Majú ohromnú fyzickú silu a prevalcovali nás," povedal obranca Javier Mascherano.

ĎURICOVA EMOTÍVNA ROZLÚČKA: Ovácie v stoji aj slzy
Hokej: Nitra postúpila do finále Vyšehradského pohára