20. septembra 2006

Artmedia zdolala Senec 3:1

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY)- Futbalová Corgoň liga - 11. kolo: Artmedia Bratislava - FC Senec 3:1 (0:0) Góly: 55. Reiter, 69. a 83. Oravec - 77. Ľ. Michalík, ŽK: 37. Debnár - 16. Ľ. Michalík, 25. Guldan, ...

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY)-

Futbalová Corgoň liga - 11. kolo:

Artmedia Bratislava - FC Senec 3:1 (0:0)

Góly: 55. Reiter, 69. a 83. Oravec - 77. Ľ. Michalík, ŽK: 37. Debnár - 16. Ľ. Michalík, 25. Guldan, 62. Harsányi, rozhodovali: Havrilla - Bacsa, Pastorek, 2 860 divákov

Artmedia: Kollár - Burák, Buryán, Debnár, Čvirik (70. M. Ďurica) - V. Gajdoš (87. Saláta), J. Kozák ml., G. Straka, Tchuř - Reiter (67. Oravec), Halenár

Senec: D. Perniš - S. Angelovič, Matič, Ľ. Michalík, Pecha (72. Marcin) - Papaj, Matej Kováč, Guldan, Moughfire (72. Anane) - E. Takáč, Ray (58. Harsányi)

V I. polčase mali viac streleckých pokusov Senčania. Už v 6. min sa Rayov center z bránkovej čiary obtrel o hornú žrď a onedlho našiel Moughfire pripraveného Kollára. Artmedia odpovedala Gajdošom, ktorý však v dobrej pozícii namieril vedľa. Nováčik pôsobil sympaticky, v prvom polčase bol lepší, ale brankár Artmedie Kollár bol zakaždým pozorný. Napríklad v 35. min zneškodnil tutovú hlavičku Moughfirea. Po zmene strán vicemajster predsa len zvýšil obrátky a Buryán hlavičkoval nad brvno. V 55. min špílmacher Kozák presne našiel Reitera, ten osamotený do protipohybu Perniša otvoril skóre - 1:0. Dlháň Michalík mohol po rohu Papaja vzápätí vyrovnať, opak však bol pravdou. V 69. min zahral perfektne roh opäť Kozák a striedajúci Oravec hlavičkoval nekompromisne do siete - 2:0. Hostia sa nevzdali a dočkali sa zaslúžene kontaktného gólu. V 77. min vyboxoval Kollár loptu po priamom kope Papaja iba do Michalíka, od ktorého sa dostala za čiarku - 2:1. Tri body si však Artmedia už nenechala vziať, keď Halenárovu prihrávku premenil v 83. min znovu Oravec - 3:1.