23. októbra 2014

Balotelli chcel dres Realu, vymenil si ho už po polčase

Tréner futbalistov FC Liverpool Brendan Rodgers kritizoval svojho zverenca Maria Balotelliho za to, že taliansky útočník si po skončení prvého polčasu stredajšieho stretnutia Ligy ...

Balotelli Foto: youtube
Liverpool 23. októbra (TASR) - Tréner futbalistov FC Liverpool Brendan Rodgers kritizoval svojho zverenca Maria Balotelliho za to, že taliansky útočník si po skončení prvého polčasu stredajšieho stretnutia Ligy majstrov proti Realu Madrid vymenil dres so stopérom "bieleho baletu" Pepem.

Domáci "The Reds" prehrávali po prvom dejstve 0:3 a Balotelli zrejme tušil, že do priebehu druhého polčasu už nezasiahne. Aj sa tak stalo, keď ho cez prestávku vystriedal Adam Lallana. Koučovi Rodgersovi sa to napriek tomu nepáčilo. "Ak to chce hráč urobiť, nech si vymení dres po skončení zápasu. Nie som zástancom toho, aby sa to robilo v polovici stretnutia," citovala agentúra AP trénera domáceho tímu, v drese ktorého odohral celý zápas slovenský reprezentant Martin Škrtel.

Rodgers dodal, že striedanie Balotelliho bolo taktické a že o výmene dresov sa dozvedel až po skončení stretnutia. Real vyhral na štadióne Anfield Road 3:0 a so ziskom deviatich bodov tróni na čele tabuľky B-skupiny.

Video si môžete pozrieť na tomto linku.

Kritika od Carraghera

Bývalý dlhoročný obranca futbalistov FC Liverpool Jamie Carragher nešetril kritikou na adresu Maria Balotelliho. Taliansky útočník sa po prestupe z AC Miláno na Anfield Road trápi a nenapĺňa očakávania.

"Málo behá a nebojuje," dodal Carragher, ktorý odohral drese Liverpoolu vo všetkých súťažiach viac ako 700 zápasov a v roku 2005 vyhral Ligu majstrov.