Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. októbra 2007

Beňová by bola za otvorenie témy registrovaných partnerstievEuroposlankyňa Smeru-SD Monika Flašíková-Beňová si myslí, že registrované partnerstvá by mohli byť témou, ktorú by Smer-SD mohol podporiť. Ako uviedla v relácii TV Joj De Facto, ak by s tým ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. októbra (WEBNOVINY) - Europoslankyňa Smeru-SD Monika Flašíková-Beňová si myslí, že registrované partnerstvá by mohli byť témou, ktorú by Smer-SD mohol podporiť. Ako uviedla v relácii TV Joj De Facto, ak by s tým Smer-SD prišiel, videla by v tom plus. Podpredseda KDH Daniel Lipšic si myslí, že premiér Robert Fico príde s návrhom zákona o registrovaných partnerstvách vtedy, ak prieskumy ukážu, že má v spoločnosti takýto návrh podporu.

Flašíková-Beňová nevie o tom, že by katolícka cirkev tlačila na vládu, aby stiahla niektoré novely zákonov. Zároveň dodala, že nevie, či dobré vzťahy s cirkvou patria medzi hodnoty, ktoré presadzujú socialisti.

Poslankyňa EP si tiež kladie otázku, prečo výroky Jána Slotu prichádzajú vždy vtedy, keď Strana európskych socialistov sa má zaoberať Smerom-SD. Podľa nej je otázne, či to Slota nerobí naschvál.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbor Kongresu bude rokovať o genocíde Arménov
<< predchádzajúci článok
Washington chce v novom fiškálnom roku prijať 12 000 Iračanov

Beňová by bola za otvorenie témy registrovaných partnerstiev - diskusné fórum čitateľov