Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. decembra 2016

Bieber sa nestretol s fanúšičkou, súd jej priznal odškodnéKanadský spevák Justin Bieber musí zaplatiť približne 5300 amerických dolárov (v prepočte zhruba 5070 eur) istej ...Zdieľať
bez nazvu Floridský súd priznal istej Melisse Matthai odškodné 5300 dolárov.


BRATISLAVA 28. decembra (WebNoviny.sk) - Kanadský spevák Justin Bieber musí zaplatiť približne 5300 amerických dolárov (v prepočte zhruba 5070 eur) istej Melisse Matthai, ktorá ho zažalovala za to, že zrušil zaplatené stretnutie s jej dcérou na júlovom koncerte v Miami. Rozhodol o tom súd na Floride.

Dvadsaťdvaročný spevák odohral začiatkom júla dva koncerty v Miami, ktoré boli súčasťou jeho aktuálneho svetového turné k albumu Purpose (2015). Spomínaná Matthai kúpila na jedno z týchto vystúpení vstupenky pre seba a svoju dcéru Gabrielu za približne 1850 dolárov, pričom v cene bolo aj stretnutie so spevákom. Ten však potom v marci oznámil, že všetky tieto zaplatené stretnutia ruší. A hoci organizátori turné následne vyhlásili, že peniaze fanúšikom vrátia, Matthai v auguste speváka aj tak zažalovala.

Bieber sa nezúčastnil ani na jednom z pojednávaní, pričom si na tento prípad ani nenajal žiadneho právnika. Súd preto rozhodol v prospech Matthai, ktorej uznal odškodné približne 5300 dolárov. V tejto sume je cena vstupeniek ako aj rôzne poplatky spojené so súdnym konaním.

Justin Drew Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a spomínaný Purpose.

Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu cenu Grammy, dve BRIT Awards, dvanásť American Music Awards, štrnásť Billboard Music Awards, či dvadsať Teen Choice Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
POTVRDENÉ: Tmavá čokoláda znižuje vysoký krvný tlak
<< predchádzajúci článok
Filmy so Scarlett Johansson podľa Forbes zarobili najviac

Bieber sa nestretol s fanúšičkou, súd jej priznal odškodné - diskusné fórum čitateľov