08. júna 2012

Česi proti Rusom prehrali prvý polčas 0:2

Futbalisti Ruska vedú po prvom polčase piatkového stretnutia v základnej A-skupine na XIV. majstrovstvách Európy nad Českom 2:0. Skóre duelu na Mestskom štadióne vo Vroclave otvoril Alana ...

rusko cesko VROCLAV 8. júna (WEBNOVINY) - Futbalisti Ruska vedú po prvom polčase piatkového stretnutia v základnej A-skupine na XIV. majstrovstvách Európy nad Českom 2:0.

Skóre duelu na Mestskom štadióne vo Vroclave otvoril Alana Dzagojev v 15. min. O deväť minút neskôr zvýšil náskok "zbornej" Roman Širokov.

Rusi boli jednoznačne lepší, ale nevyužili žiadnu zo svojich ďalších veľkých príležitostí.

Obrazom: Rusko - Česko

A-skupina (Vroclav/Poľ.):

Rusko - Česko 2:0 po I. polčase
Góly: 15. Dzagojev, 24. Širokov, bez kariet, rozhodujú: Webb - Mullarkey, Kirkup (všetci Angl.)

Rusko: Malafejev - Aňukov, A. Berezuckij, Ignaševič, Žirkov - Širokov, Denisov, Zyrianov - Dzagojev, Keržakov, Aršavin
Česko: P. Čech - Gebre Selassie, Hubník, Sivok, M. Kadlec - Plašil, Jiráček - Pilař, Rosický, Rezek - Baroš