24. júla 2014

Slovan Liberec - MFK Košice 1:0 v 2. polčase odvety predkola EL

...

Na snímke vpravo kapitán Košíc Peter Šinglár, vľavo Issac Sackey (Liberec) v prvom zápase 2. predkola futbalovej Európskej ligy 2014/2015 MFK Košice - Slovan Liberec (ČR) na štadióne Lokomotívy v Košiciach vo štvrtok 17. júla 2014. Foto: TASR
Liberec 24. júla (TASR) - Futbalisti MFK Košice a českého tímu Slovan Liberec odohrali vo štvrtok odvetný zápas 2. predkola Európskej ligy UEFA 2014/15.

Košičania podľahli v úvodnom zápase 2. predkola EL Libercu 0:1, keď po bezgólovom prvom polčase rozhodol v 83. minúte o jeho víťazstve z penalty Jarolím.

Odvetný duel vedie Nór Svein-Erik Edvartsen. Postupujúci tím narazí v 3. predkole tejto súťaže na rumunský Astra Giurgiu. Rozhodol o tom piatkový žreb v sídle UEFA vo švajčiarskom Nyone.