22. septembra 2014

Lampard rekordmanom Premier League, gól strelil už 39 tímom

Záložník Manchestru City Frank Lampard sa presným zásahom do siete "svojho" FC Chelsea v nedeľňajšom stretnutí 5. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže postaral päť minút pred koncom ...

frank lampard stanovil novy rekord premiere league LONDÝN 22. septembra (WEBNOVINY) - Záložník Manchestru City Frank Lampard sa presným zásahom do siete "svojho" FC Chelsea v nedeľňajšom stretnutí 5. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže postaral päť minút pred koncom riadneho hracieho času nielen o vyrovnanie na 1:1, ale stanovil aj rekord.

Tridsaťšesťročný bývalý reprezentant "Albiónu" dal v Premier League gól už 39 rôznym súperom, čo sa dosiaľ nikomu nepodarilo. Trefu do čierneho neoslavoval, od fanúšikov hostí sa dočkal potlesku postojačky. Informoval o tom Daily Mail.

Lampard je hráčom tímu zámorskej MLS New York City, ale v Manchestri hosťuje. "Jeho miesto v histórii FC Chelsea je nedotknuteľné. Jedného dňa sa do klubu vráti a môže sa stať mojím nástupcom," povedal súčasný tréner "The Blues" José Mourinho.