24. septembra 2017

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0

Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Sandy 24. septembra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. minúte prihral Jeffersonovi Savarinovi na prvý presný zásah domácich. Triumf spečatil v 66. minúte Luke Mulholland.

Real Salt Lake sa vďaka víťazstvu posunul v tabuľke Západnej konferencie na 5. miesto dva body pred San Jose, to má však zápas k dobru.

MLS - výsledok:

Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0 /A. Rusnák hral za domácich celý zápas, v 52. min. prihral na gól/