Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. apríla 2017

Diaľnica pri Poprade je po včerajšej dopravnej apokalypse už otvorenáPri reťazovej dopravnej nehode na úseku D1 Poprad Spišský Štvrtok sa zrazilo takmer 50 vozidiel.Zdieľať
Pri reťazovej dopravnej nehode na úseku D1 Poprad Spišský Štvrtok sa zrazilo takmer 50 vozidiel. Foto: TASR - Oliver Ondráš
 
Poprad/Spišský Štvrtok 21. apríla (TASR) – Diaľnica v úseku medzi Popradom a obcou Spišský Štvrtok v okrese Levoča je dnes zhruba od 6.15 h opäť otvorená. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Michaela Michalová. Vo štvrtok (20.4.) bol úsek obojsmerne uzatvorený od ranných hodín. Dôvodom bola hromadná dopravná nehoda, pri ktorej bolo poškodených okolo 50 áut.


Hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Boris Chmel pre TASR uviedol, že pri reťazovej havárii sa zranilo 24 osôb, z toho dve ťažko. Doprava bola vo štvrtok odklonená na cestu 1. triedy I/18, kde sa vytvárali niekoľkokilometrové kolóny.
 

Diaľnica bola uzatvorená aj pre nepriaznivé poveternostné podmienky a snehovú búrku. Riaditeľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade Peter Benko informoval, že viacero vodičov malo už na autách letné pneumatiky. K tomu, kto nehodu zavinil, sa podľa neho ešte nedá vyjadriť. 

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ceny ropy mierne vzrástli, za týždeň sa čaká pokles zhruba o 5 %
<< predchádzajúci článok
Polícia zadržala podozrivého z útoku na autobus futbalistov Borussie

Diaľnica pri Poprade je po včerajšej dopravnej apokalypse už otvorená - diskusné fórum čitateľov