Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. júla 2013

Dostihový jazdec počas pretekov ukradol sanitkuÍrsky jazdec Danny Mullins dostal dištanc na 14 dní za jeden z asi najkurióznejších prehreškov v histórii dostihov. Na hipodróme Bellewstown zadržal svojho štvornohého partnera, ...Zdieľať
dostihy BELLEWSTOWN 8. júla (WEBNOVINY) - Írsky jazdec Danny Mullins dostal dištanc na 14 dní za jeden z asi najkurióznejších prehreškov v histórii dostihov.


Na hipodróme Bellewstown zadržal svojho štvornohého partnera, štvorročného hnedého valacha Private Treasure, v bezšancovej pozícii v odľahlej časti hipodrómu a odviezol sa do zázemia sanitkou, ktorú našiel odstavenú bez posádky a sám odšoféroval.

Keď sa to prevalilo, rozhodcom pri vyšetrovaní incidentu povedal, že ho nebavilo čakať na pomoc a chcel sa včas odvážiť pred ďalším angažmánom. Zástupca rýchlej zdravotnej služby Norman Biggane uviedol, že ponechanie ich pracovníkov bez zdravotníckej výbavy a komunikačných prostriedkov znamenalo ohrozenie bezpečnosti.

Mullinsa potrestali za porušenie článku 272 pravidiel, ide o narušenie integrity dostihov, nevhodné správanie a poškodenie dobrej povesti odvetvia.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ronaldo chce hrať za Real do konca kariéry, tvrdí Pérez
<< predchádzajúci článok
Vyžrebované čísla hry KENO 10 - pondelok 8. júla