Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. júna 2012

Farma: Prvým finalistom šou Farma je Tomáš


Tagy: farma

Rozhodli o tom vyradení farmári. Tomáš do finále postúpil s podporou siedmich hlasov, Ľudka získala tri a Rado len jeden hlas.Zdieľať
Tomáš MrvaPrvým finalistom reality šou Farma je Tomáš Mrva. Rozhodli o tom vypadnutí spoluhráči, vďaka ktorým je už teraz majiteľom šiestich tisícok eur.


„Kto z týchto troch farmárov si zaslúži bojovať vo finále?“ znela otázka moderátorky Kvetky Horváthovej pre všetkých vypadnutých farárov a tí samostatne vhodili meno svojho favorita do truhličky. Víťazom sa so ziskom siedmich hlasov stal Tomáš. „Moje pocity sú úplne super, je to paráda, že idem do finále,“ tešil sa Tomáš z podpory priateľov.

Trnavčan si sympatie získal najmä svojou pracovitosťou. „Strašne veľa tu urobil, staral sa o zvieratá a to aj bez toho, aby mu niekto povedal,“ zdôvodnil Adam výber Tomáša. Na troch lístkoch bolo Ľudkino meno. Sympatická Záhoráčka sa nevyhýbala práci a snažila sa vytvárať dobré vzťahy. „Ľudka je dobrý človek. Poznal som ju dva týždne a zapôsobila na mňa veľmi dobre,“ zhodnotil Juraj Ľudku ako človeka.

Len jediný hlas dostal Rado. „Bolo jasné, že Tomáš získa sedem hlasov od starých farmárov. Gabika, Evička a Juri dali Ľudke. Skôr som bol prekvapený, že som dostal ten jeden,“ vzal hlasovanie s humorom Rado. Jeho jediná podpora smerovala od svojského farmára Ľuba. „On tu robil a drel. Aj teraz sa vyjadril, že ho bolia ramená, tak si myslím, že z ležania unavený nebude,“ povedal Ľubo, prečo sa rozhodol pre Rada.

Ľubovi od začiatku prekáža prístup ostatných "trestať Rada za jeho šikovnosť". „Kolektív ešte stále nepochopil a neuznal, že aj my sme tu niečo urobili a to ma mrzí,“ dodal smutne Rado.

Tomáš sa stal aj novým farmárom týždňa, jeho súper do finálového duelu vzíde z dvojice Ľudka a Rado.

Tagy: farma
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rapper Big Boy chystá nový sólovku, na pultoch bude na jeseň
<< predchádzajúci článok
Gary Barlow sa udržal na vrchole albumového UK Chartu

Farma: Prvým finalistom šou Farma je Tomáš - diskusné fórum čitateľov