03. mája 2015

Folger víťazom Veľkej ceny Španielska v kategórii Moto2

Na snímke nemecký motocyklový jazdec Johan Folger zdraví divákov po víťazstve na Veľkej cene Španielska v kategórii Moto2 na okruhu v Jereze 3. mája 2015. Na druhom mieste skončil líder celkového poradia šampionátu Francúz Johann ...

Na snímke nemecký motocyklový jazdec Johan Folger zdraví divákov po víťazstve na Veľkej cene Španielska v kategórii Moto2 na okruhu v Jereze 3. mája 2015. Na druhom mieste skončil líder celkového poradia šampionátu Francúz Johann Zarco a tretie miesto obsadil domáci jazdec Tito Rabat. Foto: TASR/AP
Jerez 3. mája (TASR) - Nemec Jonas Zolger sa stal na okruhu v Jereze víťazom Veľkej ceny Španielska, štvrtých pretekov seriálu majstrovstiev sveta motocyklov v kategórii Moto2. Na druhom mieste skončil líder celkového poradia šampionátu Francúz Johann Zarco a tretie miesto obsadil domáci jazdec Tito Rabat.

Kent víťazom Moto3

Brit Danny Kent na Honde sa stal na okruhu v Jereze víťazom Veľkej ceny Španielska, štvrtého podujatia seriálu majstrovstiev sveta motocyklov v kategórii Moto3. Kent si týmto triumfom upevnil vedúce postavenie v priebežnom poradí šampionátu, keď pred druhým v poradí Španielom Efrenom Vazquezom má náskok 31 b.

Na snímke britský motocyklový jazdec Danny Kent bozkáva trofej za víťazstvo na Veľkej cene Španielska v kategórii Moto 3 na okruhu v Jereze 3. mája 2015. Kent si týmto triumfom upevnil vedúce postavenie v priebežnom poradí šampionátu, keď pred druhým v poradí Španielom Efrenom Vazquezom má náskok 31 b. Foto: TASR/AP