15. mája 2012

Gáboríkovi jazdci si na úvod poradili s diablami

V úvodnom zápase finále Východnej konferencie kanadsko-americkej NHL zvíťazil New York Rangers na New Jersey 3:0 a v sérii na štyri víťazstvá sa ujal vedenia 1:0. „Jazdci“ o svojom ...

nhl BRATISLAVA 15. mája (WEBNOVINY) - V úvodnom zápase finále Východnej konferencie kanadsko-americkej NHL zvíťazil New York Rangers na New Jersey 3:0 a v sérii na štyri víťazstvá sa ujal vedenia 1:0.

„Jazdci“ o svojom triumfe rozhodli až v záverečnej tretine, keď tromi gólmi prelomili dovtedy perfektne pracujúcu obranu „diablov“ na čele s brankárom Martin Brodeurom.

Slovenský útočník Marián Gáborík v drese víťazov strávil na ľade osemnásť a pol minúty, štyrikrát vystrelil na bránku hostí, ale do bodových štatistík sa nezapísal.

SPRÁVU AKTUALIZUJEME

New York Rangers - New Jersey Devils 3:0 (0:0, 0:0, 3:0), stav série: 1:0
Góly: 41. Girardi (Kreider, Anisimov), 52. Kreider (Anisimov, Girardi), 59. Anisimov (B. Boyle, Fedotenko)
Brankári: Lundqvist - Brodeur, strely na bránku: 28:21, diváci: 18.200