Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2017

Herec Pavel Trávniček sa v 66 rokoch teší z ďalšieho synaNa archívnej snímke Pavel Trávníček (vľavo) ako princ a Libuše Šafránková ako Popoluška vo filmovej rozprávke Tři oříšky pro Popelku z roku 1973Zdieľať
Na archívnej snímke Pavel Trávníček (vľavo) ako princ a Libuše Šafránková ako Popoluška vo filmovej rozprávke Tři oříšky pro Popelku z roku 1973 Foto: Youtube
Praha 2. januára (TASR) - Český herec Pavel Trávniček sa v 66 rokoch stal 30. decembra trojnásobným otcom. Manželka Monika (31) mu porodila syna Maximiliána.


Šťastný otec, ktorý bol osobne pri pôrode, sa pre médiá pochválil, že jeho potomok prišiel na svet s hmotnosťou 3210 gramov a meral 50 centimetrov.

Pre umelca, ktorého preslávila postava princa z filmovej rozprávky Tři oříšky pro Popelku, je to tretí syn, s prvorodeným Adamom nie je v kontakte, s mladším Pavlom však áno.

Podľa vlastných slov otec od pôrodu pendluje medzi bydliskom a pôrodnicou, takže príchod tretieho syna na svet poriadne ešte nezapil. Neriskoval som. "Myslím si, že času na pozdvihnutie čaše bude ešte dosť," povedal podľa internetového vydania denníka Blesk.

Rodák z Koníc v okrese Prostějov v Olomouckom kraji si zahral okrem iného aj vo filmoch Sebechlebskí hudci, Příběh lásky a cti, Třetí princ či množstve televíznych produkcií. Má aj bohaté skúsenosti z dabingu a moderovania.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dirigentom koncertu Viedenských filharmonikov bude Talian R. Muti
<< predchádzajúci článok
Autori dramatických textov sa môžu prihlásiť do súťaže

Herec Pavel Trávniček sa v 66 rokoch teší z ďalšieho syna - diskusné fórum čitateľov