15. marca 2006

Hrbatý v Indian Wells nestačil v 3. kole na Gasqueta

Slovenský tenista Dominik Hrbatý skončil svoje účinkovanie na úvodnom turnaji prestížnej série ATP Masters Pacific Life Open na tvrdom povrchu v kalifornskom Indian Wells (dotácia 2 724 600 USD) v 3. ...

INDIAN WELLS 15. marca (WN/SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý skončil svoje účinkovanie na úvodnom turnaji prestížnej série ATP Masters Pacific Life Open na tvrdom povrchu v kalifornskom Indian Wells (dotácia 2 724 600 USD) v 3. kole dvojhry. Najlepší Slovák nasadený ako číslo 19 nestačil na turnajovú šestnástku, mladého Francúza Richarda Gasqueta a podľahol mu za 77 minút 3:6, 4:6. Dvadsaťosemročný Bratislavčan sa počas zápasu nedostal ani k jednému brejkbalu, zatiaľ čo jeho súper využil v každom sete jednu možnosť na brejk. Hrbatý prehral s bývalou juniorskou svetovou jednotkou už po druhý raz. Premiérovo sa tak stalo vlani tiež na turnaji série Masters na antuke v nemeckom Hamburgu.