25. októbra 2016

Hrnka rozhodol o víťazstve Plzne, Bartovič skóroval za Liberec

Hokejisti HC Škoda Plzeň zvíťazili v utorňajšej predohrávke 34. kola českej extraligy nad Mountfield Hradec Králové 3:1. Víťazný gól strelil v 48. minúte ...

Milan Bartovič Foto: FOTO TASR/Pavel Neubauer
Praha 25. októbra (TASR) - Hokejisti HC Škoda Plzeň zvíťazili v utorňajšej predohrávke 34. kola českej extraligy nad Mountfield Hradec Králové 3:1. Víťazný gól strelil v 48. minúte slovenský útočník Tomáš Hrnka, keď spomedzi kruhov prekonal krajana Patrika Rybára a upravil na 2:1.

V dohrávke 16. kola vyhral úradujúci majster z Liberca na ľade Sparty Praha 4:1, keď sa strelecky presadil Milan Bartovič a asistenciu si pripísal Branko Radivojevič. Pri jedinom góle domáceho tímu asistoval obranca Juraj Mikúš.