27. novembra 2014

Hubočanovo Dinamo Moskva suverénne v E-skupine

Brankár Dinama Vladimir Gabulov (chrbtom) púšťa strelu Abdula Ajaguna v zápase skupiny E Európskej ligy Dinamo Moskva - Panatinaikos Atény 27. novembra 2014. Foto: TASR/AP
Bratislava 27. novembra (TASR) - Futbalisti Dinama Moskva zvíťazili vo štvrtok v 5. kole Európskej ligy UEFA 2014/2015 na domácom štadióne nad Panathinaikosom Atény 2:1. V tabuľke E-skupiny sú stále stopercentní, keď vyhrali všetkých päť zápasov a zaistili si výhru v skupine.

Slovenský reprezentačný obranca Tomáš Hubočan sa do hry nedostal a bol na lavičke náhradníkov. Ruský zástupca výhrou len potvrdil postup do jarného šestnásťfinále, ktorý mal istý už po štyroch zápasoch. Hostia síce viedli po prvom polčase po góle Švéda Marcusa Berga, ale domáci v druhom polčase otočili. Najprv si dal nešťastný vlastný gól Kostas Triantafyllopoulos a potom hostia inkasovali z kopačky Alexeja Ionova, ktorý využil hrubú chybu v rozohrávke gréckeho tímu.