Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    MS v hokeji 2012

10. mája 2012

Je rozhodnuté, Andrej Meszároš Slovákom nepomôžeKáder slovenskej hokejovej reprezentácie na 76. majstrovstvách sveta s určitosťou nedoplní obranca Andrej Meszároš. Vo štvrtok o tom informoval generálny manažér slovenského výberu Otto ...Zdieľať
andrej meszaros HELSINKI 10. mája (WEBNOVINY) - Káder slovenskej hokejovej reprezentácie na 76. majstrovstvách sveta s určitosťou nedoplní obranca Andrej Meszároš.


Vo štvrtok o tom informoval generálny manažér slovenského výberu Otto Sýkora. „Andrej definitívne nepríde. Od klubového generálneho manažéra nedostal odporučenie. Andrej dokonca sám povedal, že sa po zápase necítil dobre. Nebol pripravený hrať, ale prinútili ho. Po zápase celý deň prespal,“ povedal Otto Sýkora a pokračoval: „Dnes má síce výstupnú lekársku prehliadku, ale šanca, že príde, je nulová. Musí sa dať dohromady a zregenerovať. Sám nám povedal, že v stave, v akom sa momentálne nachádza, by nebol pre mužstvo prínosom.“

Na súpiske slovenskej reprezentácie pre MS je už len jedno voľné miesto. S určitosťou ho zaplní útočník. Je otázne, či ním bude Marek Hovorka, ktorý je s tímom priamo v Helsinkách, alebo jeden z dvojice hráčov zo zámoria Marián Gáborík, Richard Pánik. „V súčasnosti je jediným hráčom spoza oceánu, ktorý by mohol prísť, Marián Gáborík. Sledovali sme aj Pánika, ale naposledy zvíťazili a séria sa predlžuje. Šanca, že by prišiel, je veľmi nízka", povedal Otto Sýkora.

"Gáboríka čaká posledný zápas série proti Washingtonu v sobotu. Aj keby vypadli a jeho odpoveď bola pozitívna, tak nestihne ani zápas proti Francúzsku. Hral by najskôr vo štvrťfinále. O jeho zdravotnom stave máme rôzne informácie. Najdôležitejšie je, že hrá. Bodaj by každý hokejista so zranením hral tak dobre ako on. Počas série ho nechceme otravovať, budeme pozorne sledovať zápas a po ňom ho prípadne kontaktovať. Zostalo nám jedno miesto na súpiske a o jeho obsadení rozhodneme po sobotňajšom zápase NY Rangers,“ doplnil Otto Sýkora.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyžrebované čísla hry KENO 10 - štvrtok 10. mája
<< predchádzajúci článok
Ruskí hokejisti sú naďalej stopercentní, zdolali Dánov

Je rozhodnuté, Andrej Meszároš Slovákom nepomôže - diskusné fórum čitateľov