16. januára 2012

John Tavares bodoval deviatykrát v rade, Islanders prehrali

Hokejisti Nashville Predators zvíťazili v úvodnom pondelkovom stretnutí zámorskej NHL na ľade New York Islanders 3:1. Hostia o víťazstve rozhodli počas úvodných dvanástich minút, keď ...

milan jurcina NEW YORK 16. januára (WEBNOVINY) - Hokejisti Nashville Predators zvíťazili v úvodnom pondelkovom stretnutí zámorskej NHL na ľade New York Islanders 3:1.

Hostia o víťazstve rozhodli počas úvodných dvanástich minút, keď strelili tri góly.

Ich brankár Pekka Rinne kryl 36 striel hráčov Islanders, prekonal ho iba John Tavares v závere zápasu.

Tavares tak bodoval v deviatich súbojoch v rade. Stretnutie pre zranenie nedohral obranca Predators Ryan Suter. Slovák Milan Jurčina odkorčuľoval v zápase takmer 21 minút, neujala sa ani jedna z jeho piatich striel.

Výsledok úvodného pondelkového stretnutia zámorskej hokejovej NHL:
New York Islanders - Nashville 1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Góly: 57. Tavares (Moulson, Okposo) - 3. S. Kosticyn (Ellis), 6. Holischuk, 12. Legwand (M. Erat, C. Wilson)