Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. decembra 2017

Kendrick Lamar vraj videl UFO, no nikto mu nechce veriťAmerický rapper Kendrick Lamar tvrdí, že ako dieťa videl UFO, nikto mu to však nechce veriť. Prezradil to počas rozhovoru v rozhlasovej relácii Howarda Sterna v rádiu Sirius ...Zdieľať
kendrick lamar 676x498 BRATISLAVA 15. decembra  - Americký rapper Kendrick Lamar tvrdí, že ako dieťa videl UFO, nikto mu to však nechce veriť. Prezradil to počas rozhovoru v rozhlasovej relácii Howarda Sterna v rádiu Sirius XM.


Neznámy objekt na oblohe podľa vlastných slov videl ako šesťročný. "Nemal by som o tom asi hovoriť, ale budem si za tým stáť. Nikto mi vtedy neveril a ani teraz mi nikto neverí," uviedol s tým, že to, čo videl, je neopísateľné, pretože to znie nereálne. "Nedáva to zmysel. Bol to taký surreálny moment," dodal.

Robin Quivers, ktorá reláciu so Sternom moderovala, sa 30-ročného umelca spýtala, či ho UFO aj unieslo. Na to rapper s humorom odpovedal, že zrejme áno. "Preto možno teraz robím hudbu. Ktovie. Možno mi dali energiu," povedal.

 

 

Kendrick Lamar Duckworth


* sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2003. Po viacerých mixtapeoch a eponymnom EP z roku 2009 vydal debutový album Section.80 (2011), no výraznejší úspech zaznamenal až s druhou štúdiovkou Good Kid, M.A.A.D City (2012). Tá sa v rebríčku Billboard 200 dostala najvyššie na druhú priečku.

Predvlani vydal album To Pimp A Butterfly, s ktorým dobyl okrem amerického aj britský rebríček, pričom nahrávka obsahuje napríklad singel i, za ktorý Lamar získal dve ceny Grammy. V roku 2016 si pripísal na konto ďalších päť zlatých gramofónikov.

Štvrtý album Damn mu vyšiel tento rok v apríli a tiež sa dostal na vrchol Billboardu. Lamar je tiež členom skupiny Black Hippy, ktorú okrem neho tvoria Ab-Soul, Jay Rock a Schoolboy Q.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kendrick Lamar vraj videl UFO, no nikto mu nechce veriť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fanúšikovia si budú môcť so Stingom zaspievať na hrade jeho najväčšie hity
<< predchádzajúci článok
Dustin Hoffman čelí ďalšiemu obvineniu zo sexuálneho obťažovania

Kendrick Lamar vraj videl UFO, no nikto mu nechce veriť - diskusné fórum čitateľov