Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

18. mája 2012

Kliniku Grace opustia minimálne dve hviezdyZ obľúbeného seriálu z nemocničného prostredia Klinika Grace (2005) odchádzajú dve herečky - Chyler Leigh a Kim Raver. Po odvysielaní dramatickej záverečnej časti ôsmej série, v ktorej ...Zdieľať
chyler leigh BRATISLAVA 18. mája (WEBNOVINY) - Z obľúbeného seriálu z nemocničného prostredia Klinika Grace (2005) odchádzajú dve herečky - Chyler Leigh a Kim Raver.


Po odvysielaní dramatickej záverečnej časti ôsmej série, v ktorej havaruje lietadlo s lekármi z nemocnice Seattle Grace Mercy West, to na Twitteri potvrdila autorka seriálu Shonda Rhimes.

V záverečnej epizóde pod troskami lietadla zomrela Lexie Grey (Leigh) a Teddy Altman (Raver) prijala miesto v inej nemocnici, pričom aj niekoľko ďalších postáv naznačilo svoj odchod.

"Finále sa mi písalo neuveriteľne ťažko. Bolo mi z toho zle a bola som veľmi smutná. Túto sériu sme ukončili bez toho, aby sme vedeli čokoľvek o budúcnosti. Okrem dvoch vecí - vieme, že dávame zbohom mojim dvom obľúbeným ľuďom. Viem, že koniec tejto sezóny divákov v mnohom prekvapil a odchod Kim Raver je práve jedným z tých veľkých prekvapení. Ale Kimine možnosti v seriáli sa vyčerpali a bola pripravená poskytnúť Teddy Altman potrebnú dovolenku," uviedla Rhimes, pričom herečku označila za vtipnú, talentovanú a príjemnú.

Tragický koniec Lexie autorka Kliniky Grace považuje za veľmi náročné rozhodnutie. "Ale bolo to rozhodnutie, ku ktorému sme s Chyler dospeli spolu.

Čo sa mňa týka, Chyler navždy ostane súčasťou Shondaland rodiny a neviem sa dočkať toho, ako s ňou budem v budúcnosti pracovať," vysvetlila.

"Napísala by som viac, ale úprimne, som príliš smutná. Nemám rada, keď sa život mihnutím oka zmení a minca sa otočí," dodala Rhimes, ktorá stojí i za spin-offom Kliniky Grace Private Practice (2007) a seriálom Scandal (2011).

Seriál Klinika Grace sa odohráva v nemocnici Seattle Grace Mercy West, kde najprv ako stážistka a neskôr ako rezidentka pôsobí jeho hlavná hrdinka a rozprávačka Meredith Grey v podaní Ellen Pompeo. Podľa portálu Deadline.com Pompeo i jej seriálový manžel Patrick Dempsey (Derek Shepherd) a herci Sandra Oh (Cristina Yang), Justin Chambers (Alex Karev), James Pickens, Jr. (Richard Webber) i Chandra Wilson (Miranda Bailey) už podpísali nové zmluvy a to dokonca na ďalšie dve sezóny.

Otázny však ostáva osud Erica Danea (Mark Sloane), Sary Ramírez (Callie Torres), Kevina McKidda (Owen Hunt), Jessicy Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner) a Jesseho Williamsa (Jackson Avery). Zatiaľ nie je známe, kedy sa Klinika Grace vráti na obrazovky. Informácie zverejnila webstránka www.hollywoodreporter.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spevák Pavel Bobek vydá nový album Kruhy
<< predchádzajúci článok
Nové štýlové slúchadlá Panasonic RP-DJS400

Kliniku Grace opustia minimálne dve hviezdy - diskusné fórum čitateľov