Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. augusta 2017

Koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom spôsobil rozruchIlustračná snímkaZdieľať
Ilustračná snímka Foto: TASR - Svätopluk Písecký
Bratislava 11. augusta (TASR) – O unikátny koncert Patrika Rytmusa Vrbovského so symfonickým orchestrom je obrovský záujem. Polovica lístkov sa vypredala veľmi rýchlo – za rekordných päť dní. Idea spojiť hudbu ulice s koncertným umením sa ukázala ako výborný nápad. Tento projekt zažije bratislavská Incheba Expo aréna 26. decembra.


„Som z toho úprimne šťastný. Je to koncert, na ktorý som sa odhodlával roky a tá odozva ľudí je neskutočná,“ netají radosť Patrik Rytmus Vrbovský. Koncert sľubuje naozaj nevšedný zážitok. Bude to audio-vizuálne predstavenie, aké ešte slovenská hudobná scéna nezažila. Rytmus na tomto projekte spolupracuje s vynikajúcimi hudobníkmi. Jeho skladby špeciálne upravoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek a trvalo mu to viac ako polroka. Koncert bude režírovať Pavol Hudák.

„Predpokladali sme veľký záujem, ale úprimne povedané, až takúto odozvu sme nečakali. Vypredať polovicu kapacity za pár dní je veľký úspech. Záujem prejavili fanúšikovia Rytmusa, aj nadšenci iných žánrov, starší, mladí, dokonca aj z rôznych krajín. Takže sa tešíme na zaujímavú skladbu publika a feedback,“ skonštatoval riaditeľ organizátorskej agentúry Evency Marko Šebesta.

Vstupenky sú len na sedenie, v predaji sú v sieti Ticketportal. TASR informovala Eva Sládková, PR manažérka agentúry Propaganda House.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ochotnícke divadlá ponúknu predstavenia v írečitom trnavskom nárečí
<< predchádzajúci článok
Liam Gallagher vydá začiatkom októbra sólový debut As You Were

Koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom spôsobil rozruch - diskusné fórum čitateľov