30. augusta 2015

Kucka debutoval za AC Miláno víťazstvom nad Empoli

Slovenský hráč Juraj Kucka

Slovenský hráč Juraj Kucka Foto: TASR/AP
Miláno 30. augusta (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka má za sebou úspešný debut v AC Miláno. Sedemnásobný európsky šampión a 18-násobný taliansky majster vyhral v sobotu v 2. kole Serie A nad Empoli 2:1 a Kucka odohral druhý polčas.

Tréner "rosso-neri" Siniša Mihajlovič sa rozhodol po polčase stiahnuť Antonia Nocerina a šancu dostal bývalý hráč FC Janov. Miláno vyhralo vďaka gólom nových posíl Carlosa Baccu a Luiza Adriana. Iba na lavičke presedel duel Mario Balotelli, ktorý prišiel na San Siro z FC Liverpool.

Mihajlovič bol po zápase sklamaný. "Jediné čo beriem, sú tri body. Nič iné. Po vyrovnaní Empoli sme úplne prestali hrať. Vyhrali sme len preto, že si naši dvaja noví útočníci sami vytvorili šancu a premenili ju," povedal kouč domácich.