23. novembra 2014

Liverpool opäť prehral, Škrtel dostal žltú kartu

Hráč Crystal Palace Joe Ledley (vpravo) strieľa druhý gól do bránky Liverpoolu vo futbalovom zápase anglickej Premier League Crystal Palace - Liverpool v Londýne 23. novembra 2014. Foto: TASR/AP
Londýn 23. novembra (TASR) - Futbalisti FC Liverpool zaznamenali v nedeľu tretiu ligovú prehru v rade. V zápase anglickej Premier League nestačili na Crystal Palace a na jeho ihrisku podľahli 1:3.

Hostia mali výborný štart do stretnutia, keď sa už v 2. minúte dostali do vedenia. Z prvej a zároveň jedinej strely v stretnutí do priestoru domácej brány sa presadil Rickie Lambert, ktorý si nabehol za obranu na center z pravej strany a prekonal súperovho brankára. Crystal odpovedal o už o štvrť hodinu, keď vyrovnal Dwigh Gayle. "Orli" po zmene strán predviedli dokonalý obrat a za štyri minúty rozhodli o plnom bodovom zápise.

V 78. minúte sa najprv presadil Joe Ledley a v 82. minúte spečatil výsledok z priameho kopu Mile Jedinak. Pre Liverpool to bola celkovo štvrtá prehra v súťažnom zápase v rade. V drese "The Reds" odohral celý zápas slovenský stopér Martin Škrtel a v 53. minúte videl žltú kartu.