12. augusta 2017

Liverpool remizoval s Watfordom 3:3

Na snímke hráč Liverpoolu Mohamed Salah (v strede) oslavuje svoj gól v zápase 1. kola anglickej Premiere League FC Watford - FC Liverpool vo Watforde 12. augusta 2017. Foto: TASR/AP

Londýn 12. augusta (TASR) - V úvodnom sobotňajšom zápase 1. kola anglickej futbalovej Premier League remizoval FC Liverpool na ihrisku Watfordu 3:3.

Domáci viedli po prvom polčase 2:1, ale "The Reds" dokázali v druhom dejstve v rozpätí dvoch minút otočiť skóre zápasu.

Na 2:2 vyrovnal Firmino a v 57. minúte poslal Liverpool do vedenia Mohamed Salah. Posledné slovo v zápase mal však domáci Miguel Angel Britos, ktorý vo štvrtej minúte nadstaveného času stanovil konečnú podobu výsledku na 3:3.

sumár - 1. kolo anglickej Premier League:
Watford - FC Liverpool 3:3 (2:1)

Góly: 8. Okaka, 32. Doucoure, 90.+4 Britos - 29. Mane, 55. Firmino (z 11 m), 57. Salah.