20. októbra 2014

Los Angeles Kings bez zraneného Gáboríka zdolali Minnesotu 2:1

Brankár Los Angeles Kings Jonathan Quick kryje strelu ľavého krídla Minnesoty Zacha Parisa v tretej tretine zápasu Los Angeles Kings vs Minnesota Foto: TASR
New York 20. októbra (TASR) - Hokejisti Los Angeles Kings bez zraneného slovenského útočníka Mariána Gáboríka zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL nad Minnesotou 2:1.

Veľkou oporou obhajcov Stanleyho pohára bol brankár Jonathan Quick, ktorý kryl 40 striel.

New York Rangers triumfovali nad San Jose 4:0 aj vďaka švédskemu gólmanovi Henrikovi Lundqvistovi, ktorý zneškodnil všetkých 33 pokusov a pripísal si na konto prvý shutout v sezóne.

Čisté konto zaznamenal aj dánsky brankár Frederik Andersen, jeho Anaheim si poradil so St. Louis 3:0.