Müller si natrhol sval a bude pauzovať približne tri týždne

Na archívnej snímke hráč Bayernu Mníchov Thomas Müller.

Na archívnej snímke hráč Bayernu Mníchov Thomas Müller. Foto: TASR/AP
Mníchov 23. októbra (TASR) - Nemecký futbalový útočník Thomas Müller si natrhol sval v pravom stehne a Bayernu Mníchov bude chýbať približne tri týždne.

Dvadsaťosemročný reprezentant sa zranil počas sobotňajšej bundesligovej výhry na pôde Hamburgu (1:0). Müller prišiel na ihrisko na začiatku druhého polčasu, v 52. minúte prihral na víťazný gól Corentinovi Tolissovi, no práve pri tejto akcii sa zranil a o tri minúty už musel ísť z ihriska dole.

Müller tak vynechá zápas Nemeckého pohára s Lipskom a potom aj ligový duel s týmto súperom. Následne aj súboj Ligy majstrov na ihrisku Celticu Glasgow a 4. novembra kľúčový bundesligový zápas na štadióne vedúcej Borussie Dortmund. Informovala agentúra AP.

Slováci začínajú opäť proti Rusom, Jensen: Je to pre nás výzva