Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

26. apríla 2012

Marián Hossa by mal byť do novej sezóny v poriadkuHokejový útočník Marián Hossa z Chicago Blackhawks má počas letných mesiacov dostatok času na doliečenie si zdravotných problémov a pred začiatkom tréningového kempu v septembri by mal byť podľa ...Zdieľať
zakerak torres poslal hossu do nemocni CHICAGO 26. apríla (WEBNOVINY) - Hokejový útočník Marián Hossa z Chicago Blackhawks má počas letných mesiacov dostatok času na doliečenie si zdravotných problémov a pred začiatkom tréningového kempu v septembri by mal byť podľa generálneho manažéra tohto tímu NHL Stana Bowmana stopercentne v poriadku.


Hossa utrpel otras mozgu a zranenie hlavy po zákroku Raffiho Torresa z Phoenixu v treťom stretnutí série 1. kola play-off.

"V minulosti mali viacerí naši hráči podobný typ zranení. Je veľmi ťažké predpovedať čas zotavenia pri podobných záležitostiach. Sme však optimistami a veríme, že bude späť," uviedol v rozhovore pre ESPN Stan Bowman. Torres dostal za svoj zákrok trest na 25 stretnutí.

Podľa záberov trafil Hossu úmyselne, Trenčan bol v tom čase už bez puku. Slovák je v súčasnosti v domácom liečení. "Pristupujeme k liečbe rovnako ako pri iných zraneniach. Momentálne je apríl a do septembra je voľno. Je dosť času zotaviť sa a pripraviť sa v medzisezónnom období na ďalší ročník," povedal Stan Bowman.

Video Zákrok Raffiho Torresa na Mariána Hossu

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Futbalový zväz sa pri voľbe trénera inšpiroval vo Švédsku
<< predchádzajúci článok
Basketbalisti Prievidze získali titul, osud klubu je neistý

Marián Hossa by mal byť do novej sezóny v poriadku - diskusné fórum čitateľov