Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

10. marca 2009

micro.Wilsonic s nabitým programom už tento piatokInterview s Hot Chip, Max Tundra v kuchyni, alebo recepty zo štúdia, Video: Shackleton, Huoratron a StyrofoamZdieľať
Britských Hot Chip na micro.Wilsonicu zastúpi Joe Goddard. Sám sa označuje ako jej hlavný beat master, čo je tiež veľmi dobrý predpoklad pre úlohu DJa. Predtým, ako sa o tom budete môcť presvedčiť už tento piatok, vám ako ochutnávku ponúkame zopár videí.

Hot Chip, to je pätica z Londýna tvoriaca "konsenzuálny pop" v najlepšej tradícii britskej pop music. Úspešne ním zjednocuje tábory priaznivcov indie, alternatívy a tanečnej scény. Príslušnosť k posledne menovanej jej členovia pravidelne dokazujú svojimi dídžejskými vystúpeniami po celom svete. Korunované boli vydaním DJ-setu v rámci kompilačnej série DJ-Kicks, pri príležitosti ktorého vzniklo aj nasledujúce video

 Interview z Hot Chip pre DJ-Kicks

 Hot Chip – Ready for the floor (Official video)

Max Tundra v kuchyni, alebo recepty zo štúdia

micro.Wilsonic je predo dvermi a prípravy vrcholia. Že ešte nemáš lístok? Možno sa chytíš na zaručený recept Maxa Tundru. V jeho hudbe nájdeš všetko na čo si práve spomenieš, aj to, čo si nečakal. Na pomedzí žánrov mu to svedčí. Stopy popu a soulu, psychedelického rocku a indie, elektro aj zvuky videohier. Max Tundra je jednoducho továreň na napády a štedro ich ponúka. Skvelé texty, živé nástroje, svieže harmónie a humor. Všetko v správnom pomere a dobre premiešané. Sleduj video!

Video: Shackleton, Huoratron a Styrofoam Nie, nenabádame vás na nákup zateplovacej hmoty v obchode pre domácich kutilov, to sú mená piatkových zodpovedných. Pozrite si ich videá. K nim už len dodávame: Pre poriadny zvuk si príďte na micro.Wilsonic! ;)

Shackleton live na pódiu BBC festivalu Sonar 2008 prezetovanom Mary Anne Hobbs

Huoratron - $$ Troopers

Styrofoam v štúdiu

Využite 10% zľavu na micro.Wilsonic s O2!

Ste fér? Tak práve pre Vás je tu férová zľava 10% na dve vstupenky na micro.Wilsonic. Všetci zákazníci O2 teraz môžu využiť skvelú ponuku a získať 10% zľavu na dva vstupenky na podujatie micro.Wilsonic. Stretneme sa 13. marca 2009 v bratislavskom PKO. Stačí, ak pošlete SMS s textom WILSONIC na číslo 99222. Obdržíte kód, ktorý využijete pri nákupe vstupeniek cez www.wilsonic.sk/tickets. Zľavu získate ako zákazník O2 automaticky pri zadaní kódu. Kód je potrebné zadať naraz v prvej objednávke a obe vstupenky objednávať spoločne. SMS je spoplatnená v zmysle platného Cenníka spoločnosti Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Viedeň sa plaví na Wilsonic! (10. 5. 2009)
 Wilsonic sa sťahuje na novú mestskú pláž (8. 5. 2009)
 Ako si užiť Wilsonic naplno a ušetriť? (5. 5. 2009)
 Wilsonic Festival 2009 sa blíži! (5. 5. 2009)
 micro.Wilsonic 2009 s nabitým programom už 13. marca! (20. 2. 2009)
 Wilsonic 2008: úspešný festival (13. 6. 2008)
 Ako na festival Wilsonic? (5. 6. 2008)
 Wilsonic aj v mobilnom telefóne. (4. 6. 2008)
 Nadal sa špeciálne pripravoval (31. 8. 2005)nasledujúci článok >>
Koncert Fall Out Boy už o týždeň!
<< predchádzajúci článok
Pink v reklame pre PETA nadabovala aligátora bez kože

micro.Wilsonic s nabitým programom už tento piatok - diskusné fórum čitateľov