Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

16. apríla 2009

Miro Jaroš nakrútil videoklip k skladbe Čierne písmenáNový singel Mira Jaroša s názvom Čierne písmená má svoj oficiálny videoklip. Spevák na ňom spolupracoval ako dramaturg, scenárista i režisér. V klipe účinkujú ľudia, ktorí sa prihlásili na ...Zdieľať
BRATISLAVA 16. apríla (WEBNOVINY) - Nový singel Mira Jaroša s názvom Čierne písmená má svoj oficiálny videoklip. Spevák na ňom spolupracoval ako dramaturg, scenárista i režisér. V klipe účinkujú ľudia, ktorí sa prihlásili na verejný kasting. Finalista prvého ročníka súťaže Slovensko hľadá Superstar si z nich vybral 32. Video má dve verzie - farebnú a čiernobielu a obe sú dostupné na internetových stránkach www.mirojaros.sk a na facebooku. „Keď som nahral pesničku Čierne písmená, nechal som v nej kus života. Je o sklamaní, smútku, ale s nádejou, že prídu lepšie dni. Keď si ju počuli ľudia, mnohí mi povedali, že spievam o ich živote. Vtedy mi napadlo urobiť videoklip, v ktorom budú vystupovať rôzne typy ľudí a budú ochotní sa podeliť so svojimi emóciami pred kamerou“, povedal Jaroš. "Prihlásilo sa takmer 170 záujemcov a z nich som vybral tých, čo ma zaujali. Nakrúcanie trvalo jeden deň. Hrajú v ňom rodiny s deťmi, ľudia rôznych rás, transvestita, mladá vdova či opustená nevesta. S výsledkom som spokojný," dodal spevák.


Nahrávka Čierne písmená je štvrtým singlom z albumu Tlaková níž. Miro ju považuje za svoju najosobnejšiu pesničku. Hudbu k nej napísal Izraelčan Mark Blumberg, text Miro Jaroš a Silvia Kaščáková. K nahrávke vyšiel maxisingel so šiestimi remixami, ktoré pripravili Robert Burian, Jakub „Waxtime“ Laca a Vlado „Randy“ Gnepa. CD Tlaková níž vyšlo v marci 2008 a piesne Tlaková níž, Obyčajný a Spadla z oblakov sa dostali do prvej desiatky najhranejších slovenských pesničiek.Agentúru SITA informoval manažér speváka Dušan Domanský.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Miro Jaroš dnes vydáva singel Čierne písmená (13. 2. 2009)
 Ku Katke sa nasťahoval ďalší muž (30. 12. 2005)nasledujúci článok >>
Video: Medzinárodný YouTube orchester debutoval v Carnegie Hall
<< predchádzajúci článok
Rytmusovi lezú slovenskí raperi na nervy