Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

28. apríla 2012

Miss Slovensko 2012 sa stala Kristína KrajčírováDruhou najkrajšou Slovenkou je Denisa Krajčovičová. Tretie miesto patrí Silvii Kimličkovej.Zdieľať
Miss Slovensko 2012 sa stala Kristína Krajčírová Novou kráľovnou krásy Miss Slovensko 2012 je 20-ročná Kristína Krajčírová z Bratislavy.

 

Titul prvej vicemiss bude celý rok patriť 24-ročnej Denise Krajčovičovej a druhou vicemiss je 20-ročná Silvia Kimličková.

Víťazka zo súťaže odchádza s honorovanou zmluvou na 32-tisíc eur, s novým trojizbovým bytom, automobilom, dovolenkou na Kapverských ostrovoch a rovnako bude reprezentovať Slovensko na svetovom finále Miss World v Číne.

 „Finálový večer som si naozaj užila, pretože to bola prehliadka, ktorá priniesla niečo, čo tu ešte nebolo, a bolo to naozaj krásne, mali sme krídla, bola to fakt taká fashion šou,“ povedala čerstvá kráľovná krásy o galavečere, ktorý bol inšpirovaný svetovými prehliadkami „anjelikov“ z Victoria´s Secret.

Víťazka súťaže krásy MISS Slovensko 2012 Kristína Krajčírová počas finálového večera.

Kristína Krajčírová

Prvá vicemiss Denisa Krajčovičová, ktorá na originálnom prehliadkovom móle okrem sexy bielizne predviedla i zlaté filtrované šaty Fera Mikloška, poputuje na medzinárodnú súťaž krásy Miss International.

„Celý deň som sa tešila na priamy prenos, pretože som vedela, že program bude naozaj výborný a myslím, že všetky dievčatá sme sa tešili práve na to, ako to tam odpálime. Myslím si, že sa podarilo,“ tešila sa prvá vicemiss súťaže Miss Slovensko.

Počas celého finálového večera, ktorý sa konal v Incheba Expo Aréne, televízni diváci hlasovali za Miss Sympatia, ktorou sa stala najmladšia súťažiaca Dominika Tóthová. Výťažok z hlasovania pritom poputuje rodinám onkologických pacientov.
 
MISS Slovensko 2012 Kristína Krajčírová

Zľava: Prvá vicemiss Denisa Krajčovičová, víťazka súťaže krásy MISS Slovensko 2012 Kristína Krajčírová a druhá vicemiss Silvia Kimličková počas finálového večera. Bratislava, 27. apríl 2012.Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

„Vôbec som nečakala, že by som niečo mohla domov priniesť, nieto ešte štyri tituly. Znamená to pre mňa jeden obrovský krok vpred,“ priznala iba 18-ročná Dominika, ktorá si titul Miss Sympatia prevzala v bielych šatách Marcela Holubca.

„To, že za mňa hlasovali ľudia, je pre mňa väčšia česť, ako keby za mňa hlasovala porota,“ povedala tmavovlasá kráska. Počas prenosu Dominike Tóthovej odovzdali aj tituly Miss Kláštorná, Miss Internet a od poslucháčov rádia Európa 2 Miss Hlas.
 
MISS Slovensko 2012 počas finálového večera

Novinárska obec za svoju favoritku označila Silviu Kimličkovú, ktorá zaujala aj hlasujúcich za titul Miss Marionnaud. Druhá vicemiss si počas finále najviac užívala prehliadku komiksovej kolekcie Michaely Ľuptákovej, ktorá pre finalistky súťaže krásy vytvorila oblečenie v štýle superhrdiniek. „Bolo to úplne úžasné. To som si asi vychutnala najviac, spolu s tanečníkmi,“ uviedla Silvia.

Miss prirodzená krása sa stala Júlia Kollárová. Slávnostným finále sprevádzala známa tvár TV Joj Michal Hudák a moderátor Fun rádia Bruno Ciberej.

Dvanásť finalistiek sa v úvode predstavilo vo videovizitkách a dohromady predviedli štyri módne šou, vrátane luxusných módnych kreácií s krídlami od Jany Jurčenko. Módne šou dopĺňali vystúpenia spevákov Tomiho Popoviča, Anity Soul, Roba Opatovského, rappera Majka Spirita či akrobatickej skupiny Vertigo.

MISS Slovensko 2012 počas finálového večera
 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Miss Universe 2012 sa stala Ľubica Štepánová (21. 4. 2012)
 Finalistky Miss Slovensko prezradili recepty na krásu (6. 4. 2012)
 Miss Slovensko: Finalistky predviedli svoje kulinárske umenie (1. 4. 2012)
 Finalistky Miss Slovensko: Žijú zdravo? (25. 3. 2012)
 Miss Universe 2012 pozná dvadsiatku najkrajších Sloveniek (4. 3. 2012)
 Miss Slovensko 2012: Finalistky absolvovali sústredenie v kaštieli (26. 2. 2012)
 Castingy na II.ročník súťaže e-Miss Slovakia 2012 skončili (3. 2. 2012)
 OBRAZOM: Finále Miss Universe 2011 (13. 9. 2011)
 Miss Slovenska je volejbalistka Michaela Ňurciková (9. 4. 2011)
 Finalistky Miss Slovensko obliekli renomovaní módni návrhári (18. 3. 2011)nasledujúci článok >>
Britský Robinson Crusoe žije 50 rokov na opustenom ostrove
<< predchádzajúci článok
The Prodigy predstavili v Bratislave novú skladbu

Miss Slovensko 2012 sa stala Kristína Krajčírová - diskusné fórum čitateľov