Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

27. novembra 2016

Môže váš dezodorant prestať fungovať? Presvedčte sa samiJe možné, aby to, čo dlhé roky tak osvedčene fungovalo, odrazu stratilo svoj účinok?Zdieľať
Môže váš dezodorant prestať fungovať? Presvedčte sa sami

Niekedy sa vám možno zdá, že sa sila vášho dezodorantu časom vytratila, vy sa cítite špinavá alebo sa neustále potajme snažíte zistiť, či vás náhodou po celom dni nie je tak trochu cítiť. Je však možné, aby to, čo dlhé roky tak osvedčene fungovalo, odrazu stratilo svoj účinok.


I keď veľké množstvo ľudí pociťuje trend neefektívneho dezodorantu, dermatológovia sa zhodujú v jednom. Chybou určite nie je samotný produkt. Nie je totiž možné, aby si vaša pokožka naozaj zvykla na látky obsiahnuté v dezodorante do takej miery, aby sa proti nim obrnila. 

Preto to, čo sa vám možno zdá ako strata účinnosti je jednoducho len sila zvyku. Ak totiž používate jeden a ten istý dezodorant niekoľko mesiacov či rokov, je celkom jednoduché si na jeho vôňu privyknúť a prestať ju vnímať. A čo raz prestanete vnímať, to akoby neexistovalo.

Preto možno stačí, ak svoj zaužívaný výrobok na určitý čas vymeníte za iný. Ak aj nie ste fanúšičkou zmien, obchody nám ponúkajú tak širokú škálu výberu, že je doslova hriech zostať len pri jednom type, nemyslíte?

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Česi rozdali Slávikov, absolútnym víťazom sa stal Karel Gott
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Absolútnym víťazom Českého slávika je Gott, ocenili aj No Name

Môže váš dezodorant prestať fungovať? Presvedčte sa sami - diskusné fórum čitateľov