Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. júla 2012

Na Pohode sa po lacných lístkoch na ďalší ročník zaprášiloAj tento rok je na trenčianskom letisku obrovský záujem o permanentky na budúcoročnú Pohodu. Tá bude konať 11. až 13. júla 2013. Limitovaná séria 999 lístkov za 49 eur sa vypredala za 2, 5 hodiny. ...Zdieľať
na trencianskom letisku odstartovala p TRENČÍN 5. júla (WEBNOVINY) - Aj tento rok je na trenčianskom letisku obrovský záujem o permanentky na budúcoročnú Pohodu. Tá bude konať 11. až 13. júla 2013. Limitovaná séria 999 lístkov za 49 eur sa vypredala za 2, 5 hodiny.


Ako pre agentúru SITA uviedol šéf Pohoda shopu Martin Jenča, momentálne už predávajú lístky, ktoré sú o 10 eur drahšie. Tých organizátori uvoľnili do predaja 3 000, pričom aj o ne je medzi návštevníkmi multimediálneho festivalu mimoriadny záujem.

"Minulý rok sa to takisto veľmi rýchlo vypredalo a ľudia si to pamätajú. Chcú mať lístok bez ohľadu na to, aký bude program," hovorí Jenča. V predpredaji po skončení festivalu budú stáť vstupenky 69 eur, po vypredaní 8 999 kusov bude cena 89 eur a na mieste rovnako ako tento rok 99 eur.

"Veľmi nás to teší. Hoci ľudia nevedia, aký program bude budúci rok, lístky si kúpili, čo berieme ako veľký prejav dôvery. A aspoň vieme, že minimálne tých 999 ľudí na budúci rok príde," uviedol PR manažér festivalu Mário Gešvantner.

Obrazom: Odštartovala ďalšia Pohoda


Okrem lístkov na 17. ročník Pohody si záujemcovia v Pohoda shope budú môcť kúpiť aj vstupenky na jesenný Pohoda Indoor Camping Festival (PICF) 2012, ktorý sa uskutoční 26. a 27. októbra na trenčianskom výstavisku Expo Center.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pohode dážď neuškodil, roztočil to Lou Reed aj ´Plastici´
<< predchádzajúci článok
S kapelou Guns N´Roses priletí aj ich bezpečnostný manažér