Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. februára 2017

Na týchto cestách vás neminú policajné kontroly a prerušená dopravaPozitívne ovplyvniť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky a zároveň znížiť počet dopravných nehôd s následkom na živote a zdraví. To je cieľ štvrtkovej osobitnej ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR
Bratislava 16. februára (TASR) - Pozitívne ovplyvniť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky a zároveň znížiť počet dopravných nehôd s následkom na živote a zdraví. To je cieľ štvrtkovej osobitnej kontroly, ktorú na území Bratislavského samosprávneho kraja vykonajú policajti. TASR o tom dnes informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.


Kontroly sa budú týkať najmä dodržiavania zákona o cestnej premávke. Ich prípadné porušenia policajti podľa hovorkyne zdokumentujú a vyriešia s využitím objektívnej zodpovednosti. "V rámci objektívnej zodpovednosti polícia nemusí vodičov pri porušení zákona o cestnej premávke zastaviť a vyriešiť priamo na ceste, ale rozhodnutie o uložení pokuty za spáchaný správny delikt pošle držiteľovi vozidla poštou," upozorňuje Kurucová.

Vyhlásenie petície za dostavbu D3 spoja s prerušením dopravyOficiálne vyhlásenie petície za neodkladné dostavanie diaľnice D3 v celom úseku od Žiliny po hranice s Poľskou republikou spojí petičný výbor o 13. hodine s krátkodobým prerušením dopravy na ceste I/11 na priechode pre chodcov v obci Povina. TASR o tom informoval primátor Kysuckého Nového Mesta Ján Hartel.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nečakajte lojalitu z vernostných kariet
<< predchádzajúci článok
Sane pomaly schovajte a vyberte okuliare, naďalej má byť slnečno

Na týchto cestách vás neminú policajné kontroly a prerušená doprava - diskusné fórum čitateľov