Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

12. októbra 2007

Nay otvorila naylepšie predajne v okolíObchodná spoločnosť NAY, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní so spotrebnou elektronikou na Slovensku, dnes otvorila predajne NAY Elektrodom v Dunajskej Strede a Skalici. Oficiálne predajne ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. októbra (WN/PR) - Obchodná spoločnosť NAY, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní so spotrebnou elektronikou na Slovensku, dnes otvorila predajne NAY Elektrodom v Dunajskej Strede a Skalici. Oficiálne predajne prišli otvoriť primátori týchto krajských miest Ing. Stanislav Chovanec a Ing. Péter Pázmány.

Skalická predajňa sa nachádza v juhozápadnej časti mesta na Mallého ul. v priamom susedstve zábavno-obchodného centra Max a hypermarketu Tesco. NAY Elektrodom v Dunajskej Strede je lokalizovaný vo východnej časti mesta na Galantskej ceste v blízkosti zábavno-obchodného centra Max a supermarketu Hypernova. Predajne sú vďaka strategickej polohe ľahko dostupné z hlavných dopravných ťahov, priľahlých sídlisk, ale aj z blízkeho okolia.

V oboch predajniach zákazníci nájdu najširší výber elektroniky v ich okolí. Vyberať si budú môcť spomedzi 6 000 druhov tovaru na celkovej ploche 1 600 metrov štvorcových – od chladničiek, mrazničiek, umývačiek, vysávačov, žehličiek až po počítače, notebooky, multifunkčné zariadenia či plazmy alebo LCD televízory od rôznych renomovaných značiek. „Nový obchod bude prínosom pre miestnych obyvateľov najmä v šírke sortimentu a v službách, ktoré nám v tomto regióne chýbajú,“ hovorí v súvislosti s otvorením nového NAY Elektrodomu v Skalici jeho vedúci Ing. Vladimír Naštický.

Za nákup budú môcť zákazníci zaplatiť viacerými spôsobmi - v hotovosti, platobnou kartou, nákupnými i darčekovými poukazmi, aj na splátky. Okrem slovenských korún akceptujú aj eurá bez ohľadu na cenu nákupu alebo výšky bankovky.

V oboch predajniach zákazníkov obslúži a odborne im poradí školený personál - poradcovia pre predaj, pracovníčky v oddelení splátok, pokladníčky. „Každý náš zamestnanec si rád vypočuje priania a požiadavky zákazníka a pomôže mu pri výbere toho správneho spotrebiča, aby odchádzal spokojný,“ hovorí vedúca obchodného domu v Dunajskej Strede Ing. Dagmar Csejteyová.

Zákazníci sa teraz môžu tešiť na najlepšie ceny a rôzne akcie. Do 14. októbra môžu zadarmo získať ku každému fotoaparátu značky Olympus gigovú pamäťovú kartu xD a v špeciálnej akcii fotoaparát Olympus X775 len za 2 990 Sk.

Okrem toho obchody ponúkajú kvalitné služby, ktoré zákazníci môžu hneď od začiatku plne využívať. Ide o garanciu najnižšej ceny, nay pôžičku, odvoz tovaru zadarmo, montáž tovaru, možnosť okamžitej výmeny, likvidáciu starých spotrebičov. Zákazník môže vstúpiť aj do vernostného klubu, v ktorom získa zľavy od 3 % do 8 % a ďalšie výhody.

V Skalici sa okrem predajne so spotrebnou elektronikou nachádza aj obchodná pasáž, ktorá nadväzuje na predajné plochy obchodného centra Max. Na celkovej prenajímateľnej ploche presahujúcej tritisíc metrov štvorcových je deväť obchodných priestorov s plochou od päťdesiat do tisícpäťsto metrov štvorcových. Časť si prenajali známe obchody v kraji - Decodom, Florus a Profináradie.
V Dunajskej Strede sa nachádzajú dva obchodné priestory s celkovou plochou tisícpäťsto metrov štvorcových. Svoje miesto si tu našla obchodná značka Casa Mia.

Otváracie hodiny v Dunajskej Strede sú od 9:00 do 20:00 sedem dní v týždni a v Skalici denne od 10:00 do 21:00.

O spoločnosti NAY
Spoločnosť NAY, a. s., bola založená v roku 1991 a dnes je vedúcim lídrom na trhu so spotrebnou elektronikou na Slovensku. V súčasnosti vlastní a prevádzkuje 21 moderných predajní umiestnených v 19 mestách na Slovensku pod obchodnou značkou NAY ELEKTRODOM. Predajne NAY Elektrodom sú najznámejšie obchodné domy so širokým výberom tovaru za prijateľné ceny a s vysokou úrovňou služieb poskytovaných zákazníkom.

Kontakt:
Tatiana Onderková, manažér pre mediálnu komunikáciu, NAY a.s., Tuhovská 15, P.O.BOX 10, 830 06 Bratislava
Tel.: 02/49 449 157, Fax: 02/49 449 217, E-mail:onderkova@NAY.SK


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samovrah zabil dieťa a otca, armáda USA 15 žien a detí
<< predchádzajúci článok
Matku vydieral 15-ročný syn

Nay otvorila naylepšie predajne v okolí - diskusné fórum čitateľov

JE TO MOŽNÉ ???17.11. 20:02:15
je to možné pokrač.4.2. 21:42:08