16. apríla 2018

NHL: LA prehralo s Vegas, Tatar chýbal v zostave Golden Knights

Center Cody Eakin (21) z tímu Vegas Golden Knights sa raduje po skóre proti Los Angeles Kings počas tretej tretiny zápasu play of. 15. apríla 2018 v Los Angeles. Foto: TASR/AP
New York 16. apríla (TASR) - Hokejisti Columbusu uspeli aj v druhom zápase 1. kola play off NHL na ľade Washingtonu. V noci na pondelok zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii štvrťfinále Východnej konferencie vedú 2:0. Matt Calvert strelil rozhodujúci gól v 73. minúte.

V Západnej konferencii je už len krok od postupu nováčik z Vegas, v treťom stretnutí triumfoval na ľade Los Angeles 3:2 a v sérii vedie už 3:0 na zápasy. Slovenský útočník Tomáš Tatar chýbal v zostave hostí.