23. novembra 2017

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6

Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar. Foto: TASR/AP
New York 23. novembra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL. V 8. minúte ním v presilovke otvoril skóre duelu, jeho Detroit však napokon podľahol v noci na štvrtok na domácom ľade Edmontonu 2:6. Pre Tatara to bol desiaty kanadský bod v sezóne, popri šiestich góloch má na konte štyri asistencie. Edmontonu sa vďaka triumfu nad "červenými krídlami" podarilo ukončiť minisériu troch prehier.

NHL - výsledky:

Buffalo - Minnesota 4:5, Carolina - New York Rangers 1:6, Columbus - Calgary 1:0 pp, Detroit - Edmonton 2:6 /za domácich Tatar 1+0/, Florida - Toronto 2:1 pp a sn, New Jersey - Boston 2:3 pp a sn, New York Islanders - Philadelphia 4:3 pp, Pittsburgh - Vancouver 2:5, Washington - Ottawa 5:2, Tampa Bay - Chicago 3:2 pp, Nashville - Montreal 3:2 pp a sn, Arizona - San Jose 1:3, Colorado - Dallas 3:0, Anaheim - Vegas 2:1 po 2. tretine, Los Angeles - Winnipeg 0:2 po 2. tretine

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
LIGA MAJSTROV: PSG roztrhal Celtic, Barcelona postúpila do osemfinále