14. decembra 2017

NHL: Tatarov gól v presilovke nestačil, Halákova snaha tiež márna

Na snímke hráč New York Islanders, brankár Jaroslav Halák. Vedľa neho tímový kolega Adam Pelech. Foto: TASR/AP
New York 14. decembra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil v noci na štvrtok svoj deviaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL. V 30. minúte ním počas presilovky otvoril skóre duelu Detroit - Boston, jeho Red Wings však napokon podľahli 2:3 po predĺžení.

Brankár Jaroslav Halák absolvoval takmer polovicu duelu medzi jeho tímom New York Islanders a Dallasom, z bránky ho "vyhnal" v čase 29:21 min Jamie Benn. Po štvrtom inkasovanom góle Halák prepustil miesto Thomasovi Greissovi.

NHL - výsledky:

New York Islanders - Dallas 2:5 /za domácich Halák chytal do 30. minúty, po štvrtom góle ho nahradil Greiss/, Ottawa - New York Rangers 3:2,
Detroit - Boston 2:3 pp /za domácich Tatar 1+0/,
Vancouver - Nashville 1:4 po druhej tretine

NBA: Zápas hviezd v roku 2021 sa uskutoční v Indianapolise