Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

29. apríla 2012

Nicki Minaj nechce, aby deti počúvali jej texty plné nadávokRapperka však odmieta prestať používať vulgarizmy a odvoláva sa na to, že od Eminema či Lil Waynea to predsa tiež nikto nežiada.Zdieľať
Americká rapperka Nicki Minaj si myslí, že deti by nemali počúvať niektoré jej texty. V rozhovore pre víkendový magazín britského denníka The Guardian prezradila, že by ju veľmi mrzelo, keby počula deti spievať 'neslušné' verzie jej skladieb. "Nechcem, aby deti nadávali. Na svoje netere a malého brata som veľmi prísna. Musia počúvať tie verzie piesní, ktoré sú bez nadávok," vyjadrila sa. Prekáža jej však kritika toho, že vulgarizmy používa. "Prečo ma ľudia žiadajú, aby som vynechala nadávky? Chcú to od Eminema? Chcú to od Lil Waynea? Nikto ich nezastavuje a nevraví im: 'Prestaňte nadávať...Prosím, kvôli deťom,' rozhorčovala sa.

 

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, je rodáčkou z Trinidadu, no od svojich piatich rokov žije v New Yorku. Hudobnú kariéru odštartovala v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over a neskôr podpísala zmluvu s vydavateľstvom Young Money Entertainment, ktoré založil rapper Lil Wayne. Debutový album Pink Friday jej vyšiel v novembri 2010 a v USA i vo Veľkej Británii získal platinu. Pochádzajú z neho single ako napríklad Moment 4 Life, Super Bass alebo Fly. Vlani ju portál Billboard.com vymenoval za vychádzajúcu hviezdu roka 2011 a rapperka tiež získala dve hip-hopové trofeje z American Music Awards. Svoju druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded vydala 3. apríla.

 

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Motocyklové preteky Isle of Man TT
<< predchádzajúci článok
Farma: Z Farmy po dvoch mesiacoch odchádza Roland Sedláček

Nicki Minaj nechce, aby deti počúvali jej texty plné nadávok - diskusné fórum čitateľov