Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Technika

02. marca 2008

Nové DVD prehrávače PanasonicSpoločnosť Panasonic predstavila tri nové DVD prehrávače....Zdieľať
...., z ktorých jeden (DVD-S54E-K) je určený na využitie ako súčasť domáceho kina. Ďalšie dva modely (DVD-LS83E-K a DVD-LS86EG-K) sú prenosné, majú 8,5 palcové displeje a ponúkajú nadštandardnú výdrž batérie: DVD-LS83E-K a DVD-LS86EG-K sa môžu pochváliť 6-hodinovou respektíve až 13-hodinovou prevádzkou, čo je medzi prehrávačmi úplný rekord a robí z tohto modelu ideálneho sprievodcu pre tých, ktorí trávia dlhé hodiny na cestách.
 
Displeje prenosných modelov disponujú nastaviteľnou úrovňou jasu, vďaka ktorej je možné upraviť obraz podľa osobných požiadaviek užívateľa aj podľa intenzity okolitého svetla. Z ďalších funkcií a rysov, ktoré sú spoločné pre oba modely, určite stojí za zmienku podpora DVD Video, High Mat, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW a CD-R/RW. Prehrávače tiež podporujú štandardy Dolby Digital, DTS, kodeky MPEG2 a MPEG4, formát JPEG, hudobný formát MP3 a video formát DivX. Pre použitie DVD prehrávača v automobiloch sú oba prenosné modely vybavené adaptérom pre pripojenie do zásuvky zapaľovača. Novinkou je pri modeli DVD-LS86 tzv. FM modulátor. Vďaka tejto funkcii môžete využiť reprosústavu vášho automobilu pri prehrávaní diskov z vášho prenosného DVD prehrávača (DVD-LS86).
 
DVD-S54E-K je DVD prehrávač určený pre systémy domáceho kina. Má integrovanú technológiu konverzie video signálu na 1080p, HDMI výstup 1.3 Deep Color a technológiu Viera Link, ktorá umožňuje ovládanie celej škály pripojených zariadení Panasonic, ako sú napríklad plazmové a LCD televízory Viera jediným ovládačom. DVD-S54E-K podporuje široké spektrum formátov: DVD-RAM, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW a JPEG, MP3, DivX.
 
Prehrávač DVD-S54E-K v sebe zlučuje špičkovú technológiu vzostupného prevodu video signálu na 1080p a vynikajúcu audio technológiu, vďaka ktorej je zvuk z domáceho kina skutočne jasný a presvedčivý.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Inteligencia prekročila hranice techniky (20. 2. 2008)
 Športovec telom i dušou (13. 2. 2008)
 Panasonic predstavil štyri nové autorádia (13. 2. 2008)
 Tretia generácia legendárnych vreckových superzoomov Panasonic DMC-TZ5 aTZ4 (1. 2. 2008)
 Panasonic zavedie nové modely plazmových televízorov Viera v plnom HD (1. 2. 2008)nasledujúci článok >>
Oscarová herečka Marion Cotillard spochybnila útok na WTC
<< predchádzajúci článok
Heidi Klum chce, aby Victoria”s Secret navrhla mužskú bielizeň

Nové DVD prehrávače Panasonic - diskusné fórum čitateľov