Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

10. augusta 2007

Nové kondómy majú skvalitniť erekciuBritský výrobca kondómov vo štvrtok oznámil, že pri používaní jeho nových kondómov mali muži väčšie a tvrdšie erekcie, ako i dlhší sexuálny zážitok. Spoločnosť testovala svoje kondómy ...Zdieľať

BRATISLAVA 10. augusta (WEBNOVINY) - Britský výrobca kondómov vo štvrtok oznámil, že pri používaní jeho nových kondómov mali muži väčšie a tvrdšie erekcie, ako i dlhší sexuálny zážitok. Spoločnosť testovala svoje kondómy na 108 zdravých pároch. Tie hlásili štatisticky značne odlišné výsledky než pri použití štandardných kondómov. Kondóm z produkcie tejto spoločnosti má totiž na svojej špičke gél, ktorý po navlečení rozťahuje cievy a zvyšuje prietok krvi penisom. Firma sa bude snažiť tento rok získať povolenie Európskej únie na predaj výrobku. Vďaka pozitívnym účinkom na erekciu by mohli mať o nové kondómy veľký záujem aj muži, ktorí túto formu ochrany pri sexe bežne nepreferujú.

SITA/Reuters© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koncert Pearl Jam nemal byť cenzurovaný
<< predchádzajúci článok
Vydanie nového albumu The Cure znovu odložili

Nové kondómy majú skvalitniť erekciu - diskusné fórum čitateľov

erektylna disfunkcia19.5. 13:36:42
vigRX pre lepsi zazitok6.8. 9:55:10
kvalitna erekcia alebo pri erektinej disfunkcii7.3. 0:49:20
kvalitna erekcia20.10. 13:05:17