Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. novembra 2009

Odobratie platu je pomsta SMK, tvrdí SlotaJe to pomsta Strany maďarskej koalície (SMK), reagoval dnes v Žiline Ján Slota na odobratie jedného poslaneckého platu, o ktorom v stredu rozhodol parlamentný výbor pre ľudské práva, národnosti a ...Zdieľať
ŽILINA 12. novembra (WEBNOVINY) – Je to pomsta Strany maďarskej koalície (SMK), reagoval dnes v Žiline Ján Slota na odobratie jedného poslaneckého platu, o ktorom v stredu rozhodol parlamentný výbor pre ľudské práva, národnosti a postavenie žien. Podľa šéfa národniarov je to po dvadsiatich rokoch po prvý raz, čo predseda výboru navrhol siahnuť za neúčasť na rokovaní poslanecký plat. Ako dodal navyše ten návrh dal člen SMK József Berényi.


Slota to vníma ako pomstu SMK za to, že SNS už po tretíkrát opakovane podala návrh na prokuratúru na zrušenie SMK pre ich protištátnu a protislovenskú činnosť, aj za to, že SNS riešila problematiku účasti členov SMK na Fóre maďarských poslancov Karpatskej kotliny. „Je to doslovne úsmevné a asi nemajú peniaze na cestovné do Budapešti, tak ja im teda vyhoviem a im darujem ten jeden poslanecky plat,“ dodal Slota.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Peugeot Citroën očakáva rast produkcie
<< predchádzajúci článok
KDH navrhuje spružniť Zákonník práce