Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. februára 2013

Okolie Zvolena sužuje hustá hmla, cesty sú vlhkéVšetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký. Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je ...Zdieľať
hmla BRATISLAVA 28. februára (WEBNOVINY) - Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký.


Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký, na strednom Slovensku vlhký až mokrý. Na cestách nižších tried vo vyšších polohách stredného a východného Slovenska je povrch vozoviek pokrytý vrstvou kašovitého až utlačeného, miestami zľadovateného snehu do 3 cm.

Horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je suchý až mokrý, okrem horských priechodov Huty, Hriňová, Zbojská, Besník a Herlianske Sedlo, ktoré majú povrch vozoviek pokrytý miestami vrstvou kašovitého alebo utlačeného snehu do 5 cm.

Cesta III/51015 Hronovce - Malé Ludince je uzavretá pre vyliatie sa rieky Hron. Na ceste I/2 na nadjazde nad diaľnicou D2 pri Zohore a pri čerpacej stanici Jurki je osadené dopravné značenie "Iné nebezpečenstvo" z dôvodu nebezpečných výtlkov.

Na rýchlostnej ceste R1 v úseku od Budče do Banskej Bystrice, km 143,000 - 159,000 je hustá hmla s viditeľnosťou 50 - 100 m. Slovenská správa ciest odporúča zvýšenú pozornosť pri prejazde uvedeným úsekom.

Hmla s dohľadnosťou do 50 m je v okolí miest Žiar nad Hronom, Kremnica, Spišská Stará Ves, do 100 m v oblastiach Hliník nad Hronom, Žarnovica, Banská Belá, Dobrá Niva, Kremnička, Zvolen, Víglaš, Kežmarok, Šahy, Banská Bystrica, Vráble, Šurany, Sliač, Stráže a viditeľnosť do 200 m je v okolí obcí Východná, Zvolen, Nitra - Zobor, Kriváň.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápež vymení Vatikán za vidiek, bude žiť ako v raji
<< predchádzajúci článok
Ceny britskej ropy Brent klesli, zlacnelo aj zlato