Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. novembra 2017

P. Frešo: Môže sa to skončiť aj víťazstvom, aj prehrouNa snímke predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.Zdieľať
Na snímke predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Foto: TASR - Pavol Zachar
Bratislava 5. novembra (TASR) – Môže to skončiť aj víťazstvom, aj prehrou. Súčasný predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) a kandidát na opätovné zvolenie Pavol Frešo týmto slovami okomentoval doterajšie priebežné neoficiálne výsledky vo voľbách predsedu BSK. Frešo je po sčítaní necelých šestich percent volebných okrskov zatiaľ na štvrtom mieste.


"Nech to bude tak alebo onak, pravda je taká, že téma, s ktorou som išiel do kampane, vo mne zostane," uviedol pred novinármi po príchode na miesto, kde sa pripojil k volebnému štábu. Zdôraznil, že konečné rozhodnutie ostáva na voličoch. "Je to tak, ako keď na niečom robíte 12 hodín denne a viete, že už nemôžete urobiť viac. A ľudia to buď prijmú alebo nie," dodal Frešo, ktorý sa uchádza o tretí mandát v rade.

Podľa priebežných neoficiálnych výsledkov vedie v Bratislavskom samosprávnom kraji vo voľbách na predsedu Juraj Droba so ziskom 19,10 percenta hlasov, na druhom mieste je Ján Mrva (17,29 percenta), tretí je zatiaľ Rudolf Kusý (15,61 percenta) a štvrtý Frešo z priebežným ziskom 15,18 percenta.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najvážnejší adepti v TSK čakajú na výsledky volieb v Trenčíne
<< predchádzajúci článok
Irán sa ohradil voči tvrdeniam odstupujúceho libanonského premiéra

P. Frešo: Môže sa to skončiť aj víťazstvom, aj prehrou - diskusné fórum čitateľov