31. augusta 2015

Počas zápasu argentínskej Primera Division sa spustilo zavlažovanie

Záver nedeľňajšieho stretnutia 22. kola argentínskej Primera Division medzi River Plate a Huracanom poznačil nezvyčajný incident. V 84. minúte sa na Štadióne ...

Ilustračné foto Foto: TASR/Jozef Ďurník
Buenos Aires 31. augusta (TASR) - Záver nedeľňajšieho stretnutia 22. kola argentínskej Primera Division medzi River Plate a Huracanom poznačil nezvyčajný incident. V 84. minúte sa na Štadióne Antonia Vespuciho v Buenos Aires neočakávane spustilo zavlažovacie zariadenie, ktoré následne kropilo trávnik asi dve minúty.

Domáci favorit bol v tom čase blízko k streleniu vedúceho gólu a prelomeniu remízy 1:1. Neplánované prerušenie hry nahnevalo najmä trénera River Plate Marcela Gallarda, ktorého zverenci už potom nenašli recept na obranu súpera a museli sa uspokojiť s deľbou bodov.

Osem kôl pred koncom súťaže patrí River Plate piata priečka, na vedúcu Bocu Juniors stráca 11 bodov.