Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. februára 2023

Polícia hľadá útočníka, ktorý v bratislavskom obchodnom centre napadol mladistvého (foto)Polícia hľadá útočníka, ktorý v obchodnom centre v Bratislave napadol mladistvého. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, poverený policajt ...Zdieľať
policia patranie 676x451 2.2.2023 (Webnoviny.sk) - Polícia hľadá útočníka, ktorý v obchodnom centre v Bratislave napadol mladistvého. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, poverený policajt vyšetruje okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví v jednočinnom súbehu s trestným činom výtržníctva.


„Dňa 4. januára približne o 17:00 h v nákupnom centre v časti foodcourtov na ulici Mlynské Nivy neznámy páchateľ fyzicky napadol teenagera tak, že k nemu pristúpil a udrel ho päsťou do oblasti tváre, čím mu spôsobil zlomeninu nosovej kosti," uvádza polícia.

V súvislosti s vyšetrovaním incidentu sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie páchateľa na fotografiách. Akékoľvek informácie k totožnosti muža alebo jeho pohybu je možné oznámiť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia hľadá útočníka, ktorý v bratislavskom obchodnom centre napadol mladistvého (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Žilinka: Nie je pravda, že vo veci únosu Vietnamca nekoná alebo že sa Generálna prokuratúra pokúša vec ututlať
<< predchádzajúci článok
Europoslanci vyzývajú na urýchlenie vojenskej pomoci Ukrajine a volajú po 10. balíku sankcií voči Rusku