Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. mája 2022

Pri zrážke auta s vlakom sa zranilo dieťa, do nemocnice ho transportoval vrtuľník (foto)Pondelková večerná zrážka osobného auta s vlakom na železničnom priecestí pri obci Trenčianske Jastrabie (okres Trenčín) sa skončila vážnymi zraneniami maloletej spolujazdkyne. Informovala o tom ...Zdieľať
vlak 1 676x404 17.5.2022 (Webnoviny.sk) - Pondelková večerná zrážka osobného auta s vlakom na železničnom priecestí pri obci Trenčianske Jastrabie (okres Trenčín) sa skončila vážnymi zraneniami maloletej spolujazdkyne. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.


Vodička vo veku 47 rokov za volantom osobného auta Mitsubishi Eclipse sa podľa polície na chránenom železničnom priecestí svetelným a zvukovým výstražným znamením pravdepodobne nepresvedčila, či môže bezpečne prejsť. „Následne vošla na železničné priecestie v čase, keď tadiaľ prechádzal vlak v smere od Trenčína do Bánoviec nad Bebravou," uviedla polícia.

Vážne zranené dievča transportovali vrtuľníkom do nemocnice, cestujúci vo vlaku sa nezranili. „Štyridsaťsedem ročná vodička a 26-ročný rušňovodič boli podrobení dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. V predmetnej veci začal poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Trenčíne trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví," dodala polícia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pri zrážke auta s vlakom sa zranilo dieťa, do nemocnice ho transportoval vrtuľník (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Máte už pre svoje deti program na letné prázdniny? Union a ŠNOP sa postarajú o zdravie, aj o zábavu!
<< predchádzajúci článok
Hospodárstvu Maďarska sa v prvom štvrťroku darilo, výrazne vzrástla najmä výroba potravín a nápojov